Hisar Rulman Plastik Otomotiv Sanayi Tic. Ltd. Şti. 20 yıllık iş tecrübesiyle  kurulduğu günden itibaren sizlerin beklenti talepleri doğrultusunda faaliyetlerini geliştirmeye calışmaktadır. Rulman sektöründe tecrübeli ve güvenilir kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen ithalat firmalarından biri olarak siz değerli müşterimize hizmet vermektedir.

Özellikle Minyatür Rulman ve tane bilya ithatalarında fiyat, vade, kalite güvencesi ve referansları ile sınıfında lider konumda ayrıca 4 adet HSR NBJ markaları rulman TSE belgeleri ile kalitesini tescil ettirmiş, geniş ürün yelpazesiyle hizmetinizdeyiz.
Misyon
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.
Firma Politikamız

Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir rulman firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Kalite Politikamız

– Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde örnekler sunmak.

– Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek, aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak.
– Yeniliklere açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak, İnsana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek.
Hayatı daha da yaşanabilir kılmak için insanımıza standardı yüksek ürünler sunmaktır.
Saygılarımızla
Hisar Rulman Plastik Otomotiv Sanayi Tic. Ltd. Şti